Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Aktualizacja 1.41 – Nowy styl

Herold zawsze głosi dobrą – lub złą – nowinę. Bądź na bieżąco ze wszystkim co tylko pojawi się w tym dziale, bowiem to tutaj trafiają wszelkie nowości.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

pn mar 12, 2018 7:37 pm  

Obrazek  Zapewne zauważyliście ostatnimi czasy dziejące się na ShoutBoxie dziwne rzeczy oraz podejrzanie zachowujące się inne elementy forum. Część z was mogła domyślić się, że to zwiastuje zmiany... W tym wypadku całkiem spore zmiany. Należy bowiem przywitać całkowicie nowy styl forum, modyfikowany przede wszystkim z myślą o responsywności oraz dopasowaniu do tego, jak wyglądają strony w roku 2018. Rzecz jasna – mimo naszych starań – mogą nadal znaleźć się pewne babole, które przeoczyliśmy. Dlatego prosimy Was, abyście – w razie dojrzenia jakiegoś rażącego (lub też nie) niedopatrzenia – dali nam o nich znać w tym temacie: 0. Błędy.
  Choć zmiana jest, nie ukrywajmy, gigantyczna, ciężko wymyślić jakąkolwiek dłuższą notkę na jej temat. Mamy więc nadzieję, że nowa szata graficzna Novrahi: Everold przypadnie wam do gustu równie dobrze, co nam. W niedalekiej przyszłości zmianie może ulec także wygląd kart postaci, jak i paru innych rubryk, choćby tych z działu alchemicznego, botanicznego oraz bestiariusza.

Pozdrawiamy,
Administracja
Ilość słów: 211

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość