Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Vixulius

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

sob lut 24, 2018 4:04 pm  

Vixulius

Kombinacja składników: Vitogeum, Plantgeum, Mortugeum, Hypogeum, 5g suszonej i zmielonej łodygi Bezwładnika Bagiennego
Toskyczność: Średnia
Uwagi: Po użyciu co prawda przywraca siły, ale mimo wszystko ogólnie osłabia organizm na stałe.


Opis

  Przez jednych uważany za narkotyk, przez innych za ostatnią deskę ratunku. Błękitnego koloru płyn, który w niewielkich ilościach potrafi zdziałać cuda, a w większych zabić bądź wyleczyć ciężkie choroby – jest to całkowita loteria. Mimo tych wspaniałych właściwości, ma także swoje wady. Mimo niemal natychmiastowego postawienia na nogi, nieco osłabia organizm na stałe. Niegdyś często wykorzystywany przez wielu Egzarchów oraz Drugich, obecnie zakazany niemal we wszystkich dziedzinach. Wykorzystywany przy ciężkich przypadkach w medycynie.
Ilość słów: 132

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość