Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Aktualizacja 1.2 – "Zakon"

Herold zawsze głosi dobrą – lub złą – nowinę. Bądź na bieżąco ze wszystkim co tylko pojawi się w tym dziale, bowiem to tutaj trafiają wszelkie nowości.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

wt sty 23, 2018 9:33 pm  

Obrazek

Niektórych magia zafascynowała, innych – przeraziła. Tak też było w przypadku grupy kilkunastu Drugich, którzy poznawszy swoje nieograniczone wręcz możliwości kształtowania energii odłączyli się od dopiero co kształtującego się Initium w marcu roku 1364, tworząc tym samym Zakon Niebiańskiego Płomienia.  Zakon (1.2) to przede wszystkim udoskonalenie tego, co już mamy. W tym wypadku rzec można – a nawet trzeba – iż jest to kompletny rework jednej z najważniejszych frakcji w naszym uniwersum: Zakonu Niebiańskiego Płomienia.
  Inkwizytorzy otrzymali zupełnie nowy opis, nowych przywódców, lepszą siedzibę oraz swoje własne działy w Kompendium Wiedzy, jak i w Szarej Pustyni. Prócz tego jeszcze większą ilość informacji otrzymali Narratorzy, którzy dogłębny opis działania Zakonu odnajdą w swoim dziale w wątku "FAQ dla Narratorów".
  Jednakże Aktualizacja 1.2 to nie sam Zakon! Do bazy dodatkowych informacji doszedł wątek, w którym zawierają się przydatne treści na temat samych Drugich – reakcje na inne grupy (Ludzie, Egzarchowie), dokładny opis wyglądu po przejściu inicjacji, przebieg ciąży oraz wiele więcej. Wszystko w temacie: Fizyczność Drugich.
  Zmieniona została także favicona.
Ilość słów: 235

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości